FOTO/VIDEO technikos remontas

             Fotoaparatų, objektyvų taisymas ir valymas. Video kamerų remontas. Esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą, nes visuomet atliekame patikėtą darbą sąžiningai ir laiku, iš anksto informuojame kiek kainuos remontas ir per kiek laiko jį atliksime. Remontuojame sudėtingus elektronikos gedimus, šaliname mechaninius pažeidimus. Remontuojame visų gamintojų fototechniką, taip pat ir priedus – blykstes, įkroviklius, projektorius, battery grip’us ir pan. Jeigu sugedo jūsų fotoaparatas, objektyvas ar kamera, visada pasiruošę Jums padėti. Apžiūrėję techniką, pasiūlysime geriausią sprendimą. Remontuojame Šiaulių mieste, tačiau užsakymus priimame iš visos Lietuvos. 
 

FOTOAPARATŲ REMONTO KAINOS
  Kaina
Kompaktiniai DSC fotoaparatai 25 € - 50 €
Momentiniai fotoaparatai 30 € - 55 €
Sisteminiai CSC fotoaparatai 35 € - 60 €
Veidrodiniai DSLR fotoaparatai 35 € - 70 €
Veidrodiniai (pilno kadro) fotoaparatai 55 € - 90 €
Juostiniai fotoaparatai netaisome

 

 

 

 

 

 

OBJEKTYVŲ REMONTO KAINOS
  Kaina
Kitiniai objektyvai 30 € - 60 €
Profesionalūs objektyvai 55 € - 100 €

 

 

 

VAIZDO KAMERŲ REMONTO KAINOS
  Kaina
Buitinės vaizdo kameros 30 € - 55 €
Profesionalios vaizdo kameros 40 € - 80 €

 

 

 

 *Kainos gali kisti ir derinama užsakymo metu.

             Fotoaparato remonto kaina nustatoma atsižvelgiant į daugybę kriterijų. Taisymo kainą dažniausiai lemia: gedimo rūšis ir jo sudėtingumas, įrenginio modelis bei papildomi kriterijai. Paprastai darbus atliekame per 2–3 darbo dienas. Pagal susitarimą, darbus galime atlikti ir skubos tvarka. Tačiau jeigu fotoaparato gedimas nėra aiškus, taisymo trukmė nustatoma tik atlikus įrenginio pirminę patikrą. Jeigu reikia laukti keičiamų, užsakomų detalių – įrenginio taisymas gali užtrukti kelias savaites. Atliktiems darbams suteikiame  garantiją, išskyrus įrenginius gavusius drėgmės, po šio remonto garantija nesuteikiama.

 

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS GEDIMAI:

             Nefokusuoja objektyvas, neįsijungia fotoaparatas ar video kamera, neatsidaro objektyvo lęšis, įjungus objektyvas susitraukia atgal, priartinus atsiranda juodas taškas, sudužęs ekranas, mygtukai nereaguoja į paspaudimus, nuotraukos kampe patamsėjimas, greitai išsikrauna baterija, ekranas nieko nerodo, ne visada išlenda objektyvas, neryškios nuotraukos, nepilnai išsiskleidžia objektyvas, fotoaparatas ar kamera rodo tam tikrą klaidą (error), nefotografuoja, Išsijunginėja video kamera ar fotoaparatas, išlūžus fotoaparato krovimo jungtis,neveikia blykstė, įsijungus, iškart išsijungia, girdisi pašaliniai garsai, ekranas rodo nekokybiškai, blogai fokusuoja fotoaparatas, fotoaparatas ar video kamera užpilta skysčiu, fotoaparatas buvo įkritęs į vandenį, į vidu pateko smėlio, neveikia priartinimas (zoom), nulūžęs dangtelis, fotografuoja ne visais galimais rėžimais, matosi dėmę vaizde, reikia atlikti profilaktiką, mirga ekrane vaizdas.

 

DARBŲ GALERIJA: