Spausdintuvų remontas

Teikiame visų tipų spausdintuvų, kopijuoklių, faksų aparatų, daugiafunkcinių įrenginių techninį servisą. Taip pat užsiimame visų spausdintuvų ir kopijuoklių remontu, atliekame profilaktinius valymus. Gedimo nustatymas (diagnostika) nemokamas.

Nustačius gedimą, informuojame klientą apie remonto kainą ir laiką.

Remontuojame:

  • Lazerinius ir rašalinius spausdintuvus.
  • Didelio formato braižytuvus bei spausdintuvus.
  • Kopijavimo aparatus.
  • Fakso aparatus.

Esame įsisavinę gedimus, kurie dažniausiai pasitaiko spausdintuvams, todėl turime detalių vietoje ir remontas trunka vos 2 dienas.

*****

Kaip ir kiekvienam prietaisui, lazeriniams spausdintuvams reikalinga pastovi priežiūra, tokia kaip profilaktinis valymas ar remontas. Nekokybiškas spausdinimas ar kopijavimas, dažnas popieriaus strigimas, didelės tonerio sąnaudos rodo, kad Jūsų spausdintuvui būtina profilaktinė apžiūra.

Kiekvienas lazerinis spausdintuvas yra sudėtingas įrenginys, susidedantis iš daugelio mechaninių detalių (dantračiai, velenai, įvorės), elektroninių schemų, optinės sistemos. Kad būtų užtikrintas patikimas spausdintuvo darbas, būtina periodiškai atlikti techninį aptarnavimą bei keisti susidėvėjusias dalis.

Taigi, jeigu Jūsų spausdintuvas sugedo ir reikalauja techninės pagalbos, esame pasirengę Jums padėti. Pažadame, kad Jūsų spausdintuvą sutaisysime greitai ir kokybiškai, taip, kad jis tarnautų dar ilgą laiką. Remontuojame HP, CANON, KYOCERA, MINOLTA, TOSHIBA, SAMSUNG, RICOH ir kitų gamintojų spausdintuvus.