ĮRODOME, KAD PAS MUS REMONTUOTI VISUS KOMPIUTERIUS GERIAUSIA

MUMS NESVARBU, AR KOMPIUTERIS SUGEDO PROGRAMIŠKAI, ELEKTRIŠKAI, MECHANIŠKAI – MES ŽINOME, KĄ DARYTI.

Klausimas – atsakymas:

1. TAISOTE VIETOJE AR TARPININKAUJATE NEŠDAMI KITIEMS MEISTRAMS? – NE! Nei vienas kompiuteris neiškeliauja iš mūsų patalpų, esančių Vilniaus 230, Šiauliai. Tai remontas – pirmose rankose. Visos detalės ir visa reikalinga įranga bet kokiam sudėtingumui – VIETOJE.

2. AR REMONTAS KAINUOJA BRANGIAI? – NE! Patys importuojame visus kompiuterio komponentus iš tiekėjų (klaviatūras, maitinimo blokelius, kabelius, dalis, čipus ir t.t.). Gauname gerą kainą aplenkdami perpardavinėtojus. Siūlome didmenines kainas.

3. AR REMONTAS ATLIEKAMAS GREITAI? – TAIP! Kadangi dalys importuojamos dideliais kiekiais, jų turime vietoje ir visada. Nereikia užsakinėti ir laukti. Detalė keičiama iškart. Su didele patirtimi ir negaištant laiko perdavimui kompiuterius kitiems meistrams, suremontuojame tuoj pat.

4. AR SUTEIKIATE GARANTIJĄ? - TAIP! Dalys yra originalios, siunčiamos iš žinomų gamintojų. Visam remontui suteikiama iki 6 mėnesių garantija. Pakeičiame čipus (lustus) tik naujais ir suteiksime 6 mėnesius garantiją. Niekada nepakeisime detalę sena ir neapgausime. Sakydami tiesą ir nelupikaudami, mes užsitarnaujame pagarbą bei garantuojame, kad Jums pagelbėsime ne vieną kartą. Tikimės, kad rekomenduosite savo pažįstamiems.

5. AR SAUGU ATIDUOTI SAVO KOMPIUTERĮ? – TAIP! Kiekvienas kompiuteris ar kita kompiuterinė technika registruojama sistemoje, atiduodama registravimo šaknelė, kad būtumėte užtikrinti, jog palikote kompiuterį, turėsite mūsų kontaktus ir bet kada galėsite susisiekti. Įvedus šaknelės numerį į sistemą, stebėsite remonto būseną, kainą. Kiekvienas atneštas kompiuteris turi savo stalčių ir garantuojame, kad nedings nei viena detalė.

6. KOKIA TIKIMYBĖ, KAD SUTAISYSITE MANO KOMPIUTERĮ? - 90 procentų garantuojame, jog kompiuteris bus sutaisytas. Rezultatai rodo, kad iš paskutinių 50 taisytų kompiuterių, nesutaisytas buvo tik 1 kompiuteris. Mums nesvarbu, ar kompiuteris sulietas, sudaužytas, neįsijungia, sugedo programiškai, elektriškai – mes žinome, ką daryti.

 

DĖMESIO: šio teksto kopijuoti savo reklaminiams tikslams draužiama arba turi būti nuoroda į www.cipas.lt